top

Samolepící reklama

NEJEN ŘEZANÁ GRAFIKA Z FÓLIÍ

Polepy výloh


Výlohy polepíme jak z interiéru tak z exteriéru. Nabízíme jak tisk, tak samotná řezaná písmena či grafiku s vysokou životnostní s použitím vyzkoušených materiálů. Celopotisk může být s využítím One Way Vision průhledný. Stejně tak provedeme polep bezpečnostní, protisluneční či pískovanou folií. Nezáleží zda jde o přízemí či výškovou budovu. Motiv Vám rádi připravíme v našem grafickém studiu.

Samolepky a dekorace do interiéru


Využitím vyzkoušených materiálů, určených k polepům zdí, nabízíme dekorační motivy, texty, loga a kresby nebo i tištěné plochy. Jde o wallwrap, tedy samolepící materiál s vynikající přilnavostí, ale i dobrou možností deinstalace. Tisknout můžeme UV polymerem, který nevypouští nepříjemené výpary. Stejně tak doporučujeme i matnou ochranou laminaci. Výsledkem je pak omyvatelný povrch.

Vyrobíme obraz k nerozeznání od pravé malby. K tomu používáme výrazně strukturované plátno a opravdový dřevěný blind rám. Předlohu můžete dodat prakticky jakoukoliv.

Toto vše je možné kombinovat s ornamentem ve 3D z extrudovaného polystyrenu, který je lakován fasádní barvou nebo písmomalířskou prací. Ve všech případech jsou možné jakékoliv rozměry.

Polepy aut


Ochotně Vám navrhneme nebo z vašich dat vyrobíme a aplikujeme polep. Celý proces probíhá v našich prostorách. Ať jde o označení logem „na počkání” či složitý celopolep. Vždy používáme kvalitní materiály, které nebrání výhodné ceně. Jako jedni z mála v ČR nabízíme flexibilní UV inkoust. Proto potiskneme okenní folii One Way Vision (window marking) s výrazně vyšší životností, bez nutnosti drahé laminace, oproti konkurenci. Samozřejmostí je atest 8SD pro pozemní komunikace.

Imitace pískového skla


Designové využití plochy skla vytvoří potřebné soukromí i změnu vizuálního dojmu. To vše se zachováním světelných podmínek v prostoru. Nemusí jít jen o věrný efekt pískovaného skla, ale i o transparentní zabarevené folie velkého počtu odstínů. Vše je možné provézt jak v interiéru, tak i na venkovních plochách. Tyto decentní samolepící dekorace je možné kdykoliv odstranit bez poškození skla.