top

Instalace

KDEKOLIV PO ČR A SR

Výškové práce


Všechny práce můžeme instalovat jak pomocí vysokozvižné plošiny, lešení ale i horolezeckou technikou. Nemáme tedy překážky v umístění reklamních poutačů, světelných nebo plastických reklam či polepů. Tam kde to je potřeba vyrobíme vhodné přípravky. Umíme pověsit pomocí lana i plachtu 50x30m třeba i na letišti v extrémních podmínkách.

Aplikace polepů


aplikace1Polepíme cokoliv co lze. Pečlivě jemný motiv, i rychle neuvěřitelné množství. Každý den vysíláme více instalačních týmů, proto Vaše zakázka nebude čekat ani když půjde o desítky poboček najednou. Stejně tak chápeme otvírací dobu obchodních center. Víme jaký zvolit materiál či postup při aktuálních povětrnostních podmínkách.

Doprava


Disponujeme osobními auty i dodávkou. Nemusíme tedy čekat a můžeme ihned vyrazit. Přesto, že nejsme spediční firma, umíme sloučit cesty pro více klientů najednou a dosáhnout rozumné ceny. A protože víme co vezeme, nemusíte se obávat problémů.

Zámečnické práce


Jednodušší práce zvládneme v naší dílně. Včetně sváření, lakování a dalšího. Pro ostatní máme dlouhodobé partnery, kteří ví, co náš obor očekává. Zařídíme podklady pro stavební úřady, doporučíme a připravíme materiály pro statický posudek. Pracujeme pro Vás tak, aby jste se mohli věnovat své práci.

Kampaně


Působíme po celé České republice. Pokud chcete rychle upozornit své zákazníky na probíhající akce nebo změny vaší nabídky, o vše se postaráme. Zkontrolujeme nebo navrhneme grafickou podobu. Vše vyrobíme. Zprodukujeme realizaci. Máme vlastní instalační techniky, ale víme, že cena je vždy důležitá. Proto využíváme síť externích spolupracovníků ve většině větších měst. Jde o dlouhodbou spolupráci za kterou ručíme. Z vlastní zkušenosti víme, že i v počasí, kdy si ostatní myslí, že to nelze, provedeme kompletní rebranding 97 poboček do dvou měsíců.