top

Grafické práce

NÁPADITOST SE ZNALOSTÍ TECHNOLOGIE

Corporate identity


Orientujeme se zejména na výrobu, ale víme že reklama je o nápadu. Nebudeme chtít přehnané peníze, ale navrhneme novou tvář vaší firmy. Zpracujeme manuál a pokusíme se Vás posunout zase o kousek dál. U celého procesu budeme vnímat Váš názor. I když budete provozovat malý stánek, víme že forma prezentace je základ úspěchu.

Kreativní grafika


Jednou z nejčastějších prací našich grafiků je použití stávajích podkladů pro tvorbu samostatných inzercí. Budeme respektovat vaše logo, písmo a barvy. Začleníme nový návrh mezi vaše běžné provedení. Budeme vycházet z daného vzoru, přesto ukážeme potřebné sdělení. Vzhledem k vlastní výrobě dobře víme, co děláme.

Předtisková příprava


Protože ovládáme technologie, víme jak připravit data pro velkoplošný tisk a na co si dát pozor u ofsetového tisku. Víme jak probíhá výsek, vazba, parciální lak, nebo že polep vozu má svá specifika. Proto nezapomeneme vše připravit. Můžeme vše optimalizovat pro maximální využití dané technologie a postarat se o produkci. Současně s vlastní výrobou Vám šetříme čas, peníze a starosti.