top

3D & světelná reklama

Plexi, mosaz, hliník

dibond, PVC, XPS a další…

3D reklama z XPS


Je vyráběna pomocí CNC zařízení s absolutní přesností z počítačových dat. Díky kvalitnímu tlakovému lakování vlastně ani nepoznáte polystyren. Jde o tvrzený extrudovaný materiál. Ten je po dokončení pevný a odolný i v exteriéru s dostatečnou životností. Výhodou je malá hmotnost i při velkých rozměrech. Lze jej tedy snadno instalovat třeba jen lepením. V kombinaci s podsvícením LED jde o velmi atraktivní reklamu moderního vzhledu s nepřekonatelně nízkými pořizovacími náklady oproti jiným druhům 3D reklamy.

CNC Frézování


Loga, nápisy a mnoho dalšího vyrobíme z PVC, hliníku, dibondu, plexi, ale třeba i dřeva nebo překližky. Všechny tyto materiály je možné i gravírovat a barvit. Díky přesnému obrábění takto tvarově ořízneme potištěné desky nebo vyrobíme reklamy jakýchkoliv tvarů. Díky manuální zručnosti jsme pak schopni vyrobit různé atypické předměty, což oceňují zejména naši zákazníci z řad filmových rekvizitářů a dekoratérů a jednotlivců toužících po zajímavém designovém doplňku. Rádi se věnujeme oblastem sloužícím nejenom čistě reklamní tvorbě.

Světelná reklama


Světelné boxy, svítící plastická písmena či jen podsvícení nápisu. Frézovaná intarzie, plovoucí písmo, nasvětlovací profily. Svícení pomocí LED nebo využití zářivkových trubic. Nabízíme ultratenké světlené reklamy o síle 15mm. V této oblasti lze neustále hledat nové způsoby provedení.
Řekněte nám co chcete zdůraznit a my Vám navrhneme nejvhodnější řešení.
Samozřejmostí je i montáž téměř bez omezení.